با هفت مزایای پدیکور و اسپا آشنا شوید

  1. حفظ ظاهر مناسب پا: ایجاد و یا حفظ ظاهر مناسب در پاها و انگشتان پا برای انسان‌ها و به خصوص بانوان همیشه مورد اهمیت و البته سخت بوده است. با انجام منظم و به موقع پدیکور و اسپا، زیبایی ظاهری پاهای خود را تضمین کنید.
  2. رفع خشکی پوست پا: با انجام منظم پدیکور و اسپا، به خشکی پوست خود پایان دهید و به پوستی سالم، نرم و مرطوب برسید. ترک‌های پوستی کف پا و حتی اطراف انگشتان پا را از بین برده و روح تازه‌ای به پاهای خود بدهید.
  3. حفظ بهداشت ناخن‌ها: خیلی‌ها نمی‌دانند که بهداشت ناخن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ناخن‌ها یکی از منابع اصلی تجمع میکروب و البته بیماری‌ها هستند. با انجام پدیکور و اسپای پا، از ناخن‌ها در برابر بیماری‌ها و میکروب‌ها محافظت می‌کنید. با ایجاد سلامت در ناخن‌ها، رشد ناخن‌ها مناسب و عوامل خطرزا از آن‌ها دور می‌شوند.
  4. آرامش: پس از انجام پدیکور، ماساژ منظم انگشتان و پاها می‌تواند با ایجاد گردش خون، سلامتی پاها را دو چندان کند.
  5. جریان لنفاوی و گردش خون: یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای پدیکور و اسپای پا، تحریک جریان لنفاوی و قدرتمندتر کردن آن است. همچنین افزایش گردش خون باعث کاهش بیماری و افزایش طراوت و شادابی در پاها، انگشتان و ناخن‌ها خواهد شد.
  6. بازگشت ناخن‌ها و کف پا به رنگ طبیعی: با دریافت منظم خدمات پدیکور و اسپای پا، رنگ طبیعی به ناخن‌ها داده و از شکستگی آن‌ها جلوگیری می‌کنید. همچنین کف پا و انگشت‌ها نیز با توجه به افزایش گردش خون، به رنگ طبیعی خود باز می‌گردند.
  7. احساس خوب: سلامتی و اطمینان از آن، همیشه در کاهش استرس و ایجاد احساس خوب موثر بوده و هست. با انجام پدیکور و اسپای پا، شما از سلامتی خود تا حد زیادی مطمئن شده و به احساس خوب و به دور از استرس خواهید رسید.

 

منبع: نشریه Healthy Options

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *