فیش اسپا

بدن ما روزانه در خود را در برابر آلودگی‌های محیطی بسیاری می‌بیند که بعضا این آلودگی‌های آسیب‌های جدی‌ای را به ما می‌رسانند. با توجه به این موضوع، پاهای ما جزء مناطق آسیب‌پذیر در معرض این آلودگی‌ها هستند. به راحتی عرق می‌کنند، عفونت دریافت می‌کنند، کثیف می‌شوند، انواع باکتری‌ها را خود جذب می‌کنند و در اکثر مواقع بوی بدی به خود می‌گیرند. از آن‌جایی که پا قلب دوم انسان است، مهم است تا با بهترین روش‌های غیر دارویی، از آلودگی و مرده شدن پوست پا جلوگیری شود. انسان‌ها، خصوصا بانوان، علاقه زیادی به داشتن پاهایی صاف، لطیف همراه با پوست زنده و شفاف و البته جوان داشته باشند.

فیش‌اسپا یک روش عالی برای کسانی است که قصد دارند با کمترین زمان و البته با چاشنی کمی قلقلک، بسیاری از باکتری‌ها و پوست‌های مرده در مناطق پا، خصوصا لای انگشتان، کف پا و مچ را پاک‌سازی کنند.

اگر قصد دارید تا باکتری‌های پا، پوست مرده پا، کف پا و سایر اعضای مربوط به قسمت پاها، شفاف، با کیفیت و دور از هرگونه بیماری بمانند، فیش‌اسپا را تجربه کنید.

برای استفاده از فیش از اسپا، کافیست قبل از شروع پای خود را با مواد شوینده مخصوص شسته و سپس ضدعفونی نمایید. سپس پای خود را در داخل آب گذاشته و حدودا ۲۰ تا ۳۰ دقیقه از ماهی‌هایی که همراه با قلقلکی جذاب، پای شما را ماساژ می‌دهند لذت ببرید و پس از پایان مجددا ضمن شستن پاها، آن‌ها را ضدعفونی نمایید که تمامی این موارد در «لامِر» توسط متخصصین برتر این حوزه انجام خواهد شد.

فواید فیش‌اسپا

 1. از بین بردن آلودگی‌های سطح پوست پا
 2. از بین بردن آلودگی‌های لای انگشتان پا
 3. از بین بردن و خارج کردن پوست‌های مرده پا
 4. شفافیت و جوانی پوست پا
 5. احساس سبکی در پا
 6. بازشدن اکثر منافذ بسته پوست
 7. دفع خستگی‌های مفرط پا

 

موارد منع 

 1. بیماری‌های پوستی
 2. سوختگی‌های پوستی
 3. زخم‌های لای انگشتان پا
 4. زخم‌های ناخن
 5. حساسیت‌های پوستی
 6. منع توسط پزشک به دلایل خاص پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *