کیلنیک لامِر افتتاح شد

کلینیک ماساژ، اسپا و مراقبت‌های پوستی لامِر افتتاح شد. از این پس می‌توانید از طریق وب‌سایت ما، خدمات مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمایید. روش رزرو در لامِر بسیار ساده است.

  1. روش آنلاین: در این روش شما با ورود به بخش رزرو آنلاین ابتدا روزها و تاریخ ایده‌آل خود را انتخاب می‌کنید که این نشان از اولویت زمانی برای شما دارد. در ادامه تاریخ و روزهای آزاد را در لیست مشاهده خواهید کرد که با انتخاب هر کدام از آن‌ها، به صفحه‌ بعد یعنی وارد نمودن مشخصات خود ورود می‌کنید. با ارسال مشخصات، همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن جهت نهایی نمودن رزرو، با شما تماس خواهند گرفت.
  2. روش تماس تلفنی: شما با انتخاب خدمت مورد نظر خود، با شماره تلفن ۲۲۰۳۶۹۶۱ تماس گرفته و با همکاران ما جهت خالی بودن زمان مورد نظر خود مکالمه می‌کنید و یکی از زمان‌ها را انتخاب خواهید کرد.

باید توجه داشت که استعلام قیمت خدمات، با تماس تلفنی امکان‌پذیر است، اما پیشنهاد ما به شما این است که قبل از استفاده از خدمات، با حضور در کلینیک لامِر از خدمات مشاوره رایگان توسط متخصصین ما بهره‌مند شوید.

مشاورین تخصصی ماساژ، اسپا و پوست لامِر موظف هستند تا بدون هیچ محدودیتی، نسبت به بررسی شرایط و درخواست شما و ارائه بهترین‌ راه‌حل‌های مشورتی، به شما مشاوره دهند.

ضمنا، برای مراجعه به کلینیک لامِر نیازی به نگرانی در خصوص جای پارک ندارید. ما برای شما پارکینگ اختصاصی تدارک دیده‌ایم. پس با خیال راحت می‌توانید با وسیله نقلیه خود به لامر مراجعه و در اتومبیل خود را در پارکینگ پارک نمایید.

برای مراجعه به لامر نیز روش‌های مختلفی را جهت راحتی حال شما در نظر داریم:

  1. نشانی لامِر: محمودیه، خیابان مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان ب، پلاک ۲۲، طبقه سوم جنوبی، واحد ۱۴
  2. از طریق گوگل مپ: کافیست در کادر جستجوی گوگل مپ، عبارت ماساژ لامر را وارد نمایید.
  3. از طریق Waze: کافیست در کارد جستجوی ویز، عبارت ماساژ لامر را وارد نمایید.

ساعت کاری مجموعه لامِرهمه روزه از شنبه تا پنج‌شنبه، از ساعت ۱۰ تا ۱۷ پذیرای بانوان محترم است.

برای مشاهده امکانات و عکس‌های مجموعه لامِر اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده خدمات مجموعه لامِر اینجا را کلیک کنید

جهت رزرواسیون آنلاین اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *